Akrep, Balık, Yengeç 20 Mart/5 Nisan


 • Akrep,Balık,Yengeç Burçları ve gezegen yerleşimleri olanlar Kadersel Ay Düğümleri Neptün gezegeni ile irtibat içinde 20 Mart/5 Nisan tarihleri arasında hayalleriniz,idealleriniz geçmişte olan ve tamamlanmayı bekleyen bir konu ile ilgili fırsatlarla karşılaşabilirsiniz..

  Neptün Venüs'ün bir üst oktavı burada hayal edilen bir aşkı,ilişkiyi karşınıza çıkartabilir..
  İmkansız görünen bir Hayalin gerçekleşmesi anlamına gelebilir..Geçmişte gelen bir konunun geleceğe taşınmasına sebep olabilir..

  İlahi fırsatlar,ilahi adaletin teslim edilmesi olarak görebiliriz..Neptün kozmik bir anlaşma,sözlerinizle düşüncelerinizle,dualarınızla yaptığınız bir mühür gibi.. Güney Düğüm Akrep dönüşüm aşamasının kolaylıkla gelmesine katkı olabilir..

  Güney Düğüm Akrep gömülü bir hazine gibi, Ne ektiysek onu biçme zamanı diyerek,sınırların engellerin aşılmasına sebep olabilir..Eş zamanlı karşılaşmaların olabileceği Bu dönemde dualarınızı yaşamanıza sebep olabilir..

  Neptün balık burcunda Güney Ay Düğümü Üçgeni bir daha uzun yıllar bu açı gerçekleşmeyecek.. Hayatınızda Bazı şeylerin hafiflediğini görebilirsiniz..Mucizevi olaylarla karşılaşabilirsiniz..

  ilahi kısmetlerin dağılabileceği bu dönemde muazzam bir Bilgi akışı Olacaktır..Oğlak ve boğa burçları ve yine gezegen yerleşimleri olanlar da bu etkide nasibini alacaklardır..

  Akrep ve boğa burçları Bu süreçte tutulma etkileri İçindeyken ve sert etkiler altındayken Bazı şeyleri geride bırakmak adına Kolaylık sağlayabilir..Bitti denilen yerde şifasını da dağıtacaktır..

  Özellikle 20/25 derece arasında
  Balık,akrep,Yengeç burcunda gezegen yerleşimleri olanlar etkiyi Daha çok hissedeceklerdir..

  Geçmişten gelen alacaklar
  Borçlar,ortak mallar,miras
  Tazminat,nafaka gibi
  Konularınızı şifalandırabilir.. Uzun süredir bekleyen alacaklarınız beklenmedik bir şekilde dönüş yapabilir..

  2003/2004-2013/2014 Yılları arasında hangi
  Konular yarım kaldı..
  Yenen haklarınız,hayalleriniz
  Nelerdi..Ve ay düğümleri Boğa/akrep ve tam ters konumda Olanlar sizler içinde önemli..O dönemle bir bağlantısı Olabilir..Yarım kalan aşkların Şahlanış dönemi olabilir..

  Neptün Kadersel Ay Düğümleri bağlantısı oldukça güçlü bir etki olacak..Neptün Güney düğüm üçgeni bu burçlarda bir daha çok uzun yıllar bir araya gelmeyecek.. 2020 yılının Kasım ayında başlayan,2021 yılının 27 Ocak civarı (-20/+20 gün)yükselen bir enerji o dönemde yaşadığınız hayal kırıklıkları,zorlandığınız,göremediğiniz elinizden kayıp giden şeyler nelerdi..BunIarın telafisi olabilir..Bazı ilişkilerin kavuşma zamanları olacaktır..Kuzey Düğüm boğa sağlam,huzur,güven arayışında kurduğumuz düzen öyle sarsılmaz olmalı ki,sevginin,aşkın,değerin bile satın alınamayacağı yerler olduğunu da gösterecektir..Neptün Ay Düğümleri etkisi Maddi manevi kazanımlarınız hiç beklenmedik yerlerden gelebilir..DiIe,iste duyur der gibi..Neptün Yaradılışın özünü hissettiren,inançlarınızla bütünleştiren,her çıkmazda hissettiğiniz anda ilahi kaynakla bütünleştiğiniz bir yer gibi..Yaradanın sözü üzerine söz sahibi yok..Vicdan,merhamet,adaIet duygusu yüksek olanların seslenişi..Sessiz ve içten ağladığınız,sığındığınız yerin bir cevabı gibi..Bol bol ibadet etmek,dua etmek,geçmiş günahlardan tövbe etmek için değerIendirilmesi gerekiyor..KaIbinizden vesveseyi çıkartmanız,saf olanla bütünleşmek için adım atmak gerekebilir..Hiç bir şey imkansız değildir der ve Neptün imzasını atar..Hepimizin haritalarında akrep,boğa ve balık burcunun düştüğü ev konuları önemli olacaktır..Bu açının hemen akabinde Jüpiter de yer alacak..Ters köşe olabileceğimiz zamanlardan geçeceğiz..


Benzer Konular