Boga, Aslan, Akrep, Kova: 19Mart/20 nisan


 • Kova,Aslan,Akrep ve Boğa

  Burçları 18 mart da Başak Dolunayı ile birlikte kadersel Bir döneme gireceksiniz..Ay Düğümleri Oldukça aktif olacak.. Bu sizler için Mayıs sonuna Kadar dönüm noktasına işaret ediyor..

  30 nisan daki Boğa burcundaki güneş tutulmasına kadar önemli Bir süreç...Bir sayfayı ve bir dönemi Kapatabilirsiniz..

  19 Mart /20 nisan arası yaşamınızda yapamadığınız,sürünen,sizi zorlayan Şeylere veda edebilirsiniz..Ancak Bu zaman aralığı elbette kolay Olmayacaktır..

  Güneş tutulmasına ve yeni başlangıçlara hazırlayan Bu dönem yaşamınız içindeki Asla vazgeçmem olmaz dediğiniz ve inatla karşıladığınız şeyler gündeminize gelecektir.. Geçmiş ve gelecek arasında sıkışıp kaldığınız şeyler bu dönen Daha da ayyuka çıkacak ve Bir seçim yapmak durumunda bırakabilir..

  2017/2018 tarihleri arasında olan gündemler, yarattığınız karma veya O süreçte başlayan konular Sizi zorlayan şeyler bir sona varabilir..Bazılarınız için bu bir kurtuluş olabilir..

  Kariyeriniz,aileniz,işiniz çalışma ortamınız,evliliğiniz ilişkileriniz vb..bir süredir zorluyor olabilir..Bu dönem Sorunlar üst üste geliyormuş gibi düşünebilirsiniz.. Köşeye sıkışmış düşüncesi sizi zorluyor olabilir..

  Aslan,kova,boğa ve akrep Burcu (yükselen) ve gezegen yerleşimleri Olanlar özellikle 17derece/25 derece arasında Yerleşimleri olanlar için önemli bir süreç olacaktır..

  19 Mart /20 Nisan arası her ne konu ile yüzleşir,neye veda etmek durumunda kalırsanız bu durumun Bizler için hayırlı olacağı fikrinden uzaklaşmamanız Gerekir..Her bitiş yeni bir başlangıca gebe..

  Bitti zannettiğiniz yerde Büyük kavuşmalara sebep olabilir..
  Mart,28 Mart,30 Mart,5 Nisan ve 11 Nisan civarı bu tarihler sizin için önemli olacak.. Gelecek çok uzak gibi görünen ama yapı taşlarını oluşturabileceğiniz bir dönem..

  Sürpriz ayrılıklar olabileceği gibi bir çoğunuz sürpriz evliliklere yelken açabilir. Ayrıca iş hayatınızda bir sonlanma yaşarken ,yepyeni bir kariyere adım atmanızı sağlayabilir..Yeni bir şehre Yeni bir yaşama adım atabilirsiniz..Bu dönemdeki Yaşadığınız şeyler yeni bir döneme merhaba demeniz İçindir

  Boğa,Akrep,AsIan ve Kova burçları bu burçlarda gezegen yerleşimleri olanlar 19 Mart/20 Nisan arası kadersel bir süreçten geçeceksiniz..Başak dolunayı ile birlikte start verecek bir döngüye giriyorsunuz..


Benzer Konular