• Editör

  Koç Burcu (21 Mart / 20 Nisan):
  Beklenmedik bir anda iş sözleşmenizi yenilemeniz istenecektir. Sürpriz gelişmeler sizi şaşırtsa da aslında kendiniz sorgulamak için en doğru zamanlardır. Kendinizi analiz edip artılarınızı ve eksilerinizi görmeye vesile olan bu durumları değiştirmek istediğiniz alanlarda başarı ile kullanabilirsiniz.
  Mottosu: Yeter ki hevesim kırılmasın!

  Boğa Burcu (21 Nisan / 21 Mayıs):
  İş başvurunuzda teslim ettiğiniz projeleriniz büyük beğeni topluyor. Sizinle çalışmak için tekliflerini iletecekler. Şartlarınıza uyum sağlayan insanlarla çalışmak isteyeceksiniz. Kendi değerinizi daha fark ettiğiniz bir süreçtesiniz.
  Mottosu: İyi bir hayat için huzur gerekir!

  İkizler Burcu (22 Mayıs / 22 Haziran):
  Yeni bir eğitim hayatına başlıyorsunuz. Yüksek lisans hakkınızı kazanıyorsunuz. Bu durum disiplinli ve yoğun günler geçirmenize sebep olacak bir dönemi başlatacaktır. Aldığınız karar hem mental hem ruhen size iyi gelecek. Doyum sağladığınız alanda motivasyonunuzu arttıracaktır.
  Mottosu: Arkadaşlarım benim için her zaman önceliklidir!

  Yengeç Burcu (23 Haziran / 22 Temmuz):
  Vergi konularınızı çözüme bağlamak için resmi görüşmeleriniz olacaktır. Kağıt işleri zamanınızı yoğunlaştırırken, zaman zaman tansiyonların yükselmesine de neden olabilir. Ani gerginliklere sebebiyet verecek küçük olayları büyütmeyin.
  Mottosu: Merhametsiz insanları hayatım boyunca anlamayacağım!

  Aslan Burcu (23 Temmuz / 22 Ağustos):
  İlişkinizi resmiyete taşıma kararı alıyorsunuz. Duygu ve mantık ikilisi bir araya geliyor. bu da sizi hızlı karar almaya yönlendiren etken olacak. Ailelerin de devreye girmesi süreci daha da kısaltabilir ve yoğun bir iletişim trafiğinin içinde kalabilirsiniz.
  Mottosu: Benim dediklerim sonunda her zaman doğru çıkar!

  Başak Burcu (23 Ağustos / 22 Eylül):
  İş alanınız da yeni bir değişim başlıyor. Şehir ve ülke değişimini aynı anda yaşayacaksınız. Birden bu kadar değişimin olması ilk etapta sizin gözünüzü korkutsa da yaşam sizi olumlu bir yöne itecek ve aldığınız karar sizi mutlu edecektir. Yaşam koşullarınızı ve sınırlarınızı yeniden belirlediğiniz alanlar günlerinizi hareketli kılacaktır.
  ****Mottosu: Planları uyguladığımda başarılıyımdır.

  Terazi Burcu (23 Eylül / 22 Ekim):
  Manipüle edildiğinizi fark ediyorsunuz. Sosyal çevreniz artık sizlere istediği gibi davranamayacak. onlarla olan sınır rolünü belirlemeniz onları rencide etse de size psikolojik bir rahatlama verecektir. Sınırları çizmek hayatınıza belli bir düzen getirmeniz gerektiğini sizi hatırlatıp kendinizi yeniden yapılandırma dönemine sokabilirsiniz.
  Mottosu: Lütfen benim dengemi bozmayınız!

  Akrep Burcu (23 Ekim / 21 Kasım):
  Aile büyükleriniz ile iş konusunda görüşmeleriniz olacaktır. Düşüncelerinden istifade etmek isteyeceksiniz. kendinize belirlediğiniz yol adına güzel hedefler belirleyebilirsiniz. Heyecanı yansıttığınız her konuşma ve iş başarılarınızla daha da görülebilir olabilir.
  Mottosu: Herkes bu dünyaya yalnız gelir, yalnız gider!

  Yay Burcu (22 Kasım / 21 Aralık):
  Üzerinizde baskı kurmak isteyen kardeşleriniz ile tartışmalar yaşayabilirsiniz. Olgunluk adı altında kişisel isteklerini size uygulatmak isteyecekler. kimseye yaşamınıza ve kararlarınıza müdahale etmesine izin vermeyin. Kendi bildiğiniz doğrudan şaşmayın.
  Mottosu: İyi bakarsan iyi görürsün.

  Oğlak Burcu (22 Aralık / 21 Ocak):
  Ticari bir anlaşmaya imza atıyorsunuz. Finansal özgürlüğünüzü ilan etmek üzeresiniz. Yapacağınız bu girişim günlerinizi yoğun kılabilir. Kazanma dürtüsü sizi çok çalışmaya yöneltebilir. Odak noktanızın iş olması işkolik yapınızı daha da abartabilir.
  Mottosu: Emek olmadan yemek olmaz!

  Kova Burcu (22 Ocak / 19 Şubat):
  Çalışma hayatınızda adınızdan söz ettireceksiniz. Verdiğiniz emeklerinizin karşılığını alıyorsunuz. yapacağınız her hamle sizi çok hızlı yukarıya çıkarabilir. sabırlı olup çalışmak size kazandıracaktır. Ruhunuzu yeniden oluşum içine sokmak adına bu davranışa önem verebilirsiniz.
  Mottosu: Özgür olmayı biliyorum.

  Balık Burcu (20 Şubat / 20 Mart):
  Yalnız kalmak isteyeceksiniz. Düşünceleriniz sizleri suskunluğa itiyor. Bazı şeyler olması gerektiği için olur. yaptığınız her şeyi sorgulamak sizi bunalıma sürükleyebilir. Bazı şeylerin nedensizce de yapılabileceğini unutmayın. Kendinize yüklenmekten vazgeçin. Yalnızlığınızın da bir anlamı olsun. Boş yere kendinizi yıpratmayın.
  Mottosu: İnanmak yaşamın en anlamlı noktasıdır.

  Sevgili dostlar, mottolarınızı yitirmeyin. Günlerinizi anlamlı yaşamaya özen gösterin. Kimse sizden daha değerli değildir, bunu da unutmayınız.


 • İnanmak yaşamın en anlamlı noktasıdır. 👍


Benzer Konular