Mart Ayında burçları neler bekliyor


 • KOÇ Burcu

  AŞK: İkili ilişkilerde şans sizden yana fakat partnerinize güven duymalısınız. Sezgileriniz sizi aldatabilir. Takıntılı olmayın. ilişkinizin tadını çıkartın.

  PARA: Dolunay ile birlikte görünüşünüzde değişikliğe gitmek isteyebilir ve ani maddi harcamalarda bulunabilirsiniz. Gereksiz harcamalardan kaçınınız. Sağlık harcamaları gündeme gelebilir.

  SAĞLIK: Soğuk algınlığı ve mide üşütmesine dikkat ediniz. Karaciğer ve safra kesesi ile ilgili problemler çıkabilir. Ayaklarınızı sıcak tutmaya özen gösteriniz.

  İŞ: Yeni anlaşmalar ve girişimler yapabilirsiniz. Sıkı çalışmalarınızın ödüllerini alacaksınız.

  BOĞA BURCU

  AŞK: Çalışmaktan ailenize zaman ayırmayı unutmayınız. Sizden gizlenmiş şeyler ortaya çıkabilir. Olayları büyütmeden ve sakin olarak orta yolu bulmaya çalışın.

  PARA: Maddi kaynaklarınızda dalgalanma yaşayacağınız bir ay. Ani harcamalar gündeminize gelebileceği gibi; Beklemediğiniz ya da unuttuğunuz bir para varsa bu size gelebilir.

  SAĞLIK: Baş ağrısı, migren görülebilir. Ayak ağrıları ve sindirim sistemi ile alakalı problemler yaşayabilirsiniz. Ayaklarınızı sıcak tutmaya özen gösteriniz.

  İŞ: Yoğun ve disiplinli çalışmanız gereken günler sizi bekliyor. Tam çalışmalar bitti derken yeni bir konu gündeminize eklenebilir.

  İKİZLER   (21 Mayıs 21 Haziran)

  AŞK: İlişkisi olmayanlara sürpriz bir aşk karşılarına çıkabilir. ilişkileri olanlar ise sürprizlere hazırlıklı olsun.

  PARA: Ay içerisinde zaman zaman değişiklik gösterecek maddi durumunuzla ilgili problem yaşamamak için harcamalarınıza dikkat ediniz.

  SAĞLIK: Baş ağrısı, migren kafaya alınabilecek darbelere karşı dikkatli olunuz.

  İŞ: İş ortamında titizlikle yaptığınız çalışmalar ve uyum göz önünde olacak. Çok çalışmanız gereken bir ay. Disiplinli çalışmak önemli.

  YENGEÇ BURCU (22 Haziran - 22 Temmuz)

  AŞK: Henüz aşkı bulmamış olan Yengeçlerle sosyal çevrelerinden ani bir teklif gelebilir. İlişkisi olanlar ciddi adımlar atmak istenler için uygun bir dönem.

  PARA: Aile içi maddi destek alabilirsiniz. Harcamalarınızı bu ay eviniz için yapabilirsiniz. Eşyalarınızı yenileyebilirsiniz.

  SAĞLIK: Üreme organları ve yumurtalıklarda hassasiyet oluşabilir.

  İŞ: Kariyerinize zarar vermek isteyen sizin yükselmenizi ve çalışma ortamınızdaki konumunuzu çekemeyebilir. Dikkatli olunuz.

  ASLAN (23 Temmuz 22 Ağustos)

  AŞK: Uyumlu, dengeli bir birliktelik sizi bekliyor. Yeni başlangıçlar için uyumlu bir ay.

  PARA: Lüks harcamalardan gösteriş için bir şeyler almaktan bu ay vazgeçin bütçenizi zorlamayın. ihtiyaçlarınızı iyi belirlemeniz gerekmektedir.

  SAĞLIK: Kemik ağrısı, diş hassasiyeti, cilt sorunları ortaya çıkabilir. Alerji, ürtiker, egzama gibi cilt hastalıkları oluşabilir.

  İŞ: Maaşınızda artış olabilir. Ekstra gelir elde edeceğiniz işler olabilir.

  BAŞAK BURCU (23 Ağustos - 22 Eylül)

  AŞK: Bu ay değişik ruh haline girebilirsiniz. Gerçek duygularınızı? ifade etmeden önce iyice düşünmeniz gerekir. Şıpsevdi olabilir daldan dala konabilirsiniz.

  PARA: Dürtüşel harcamalardan uzak durunuz. Aile içi maddi yardım alıyorsanız bu ay beklediğiniz maddi yardım gelmeyebilir.

  Kendi kaynaklarınızı dengeli kullanmayı unutmayınız.

  SAĞLIK: Kulaklarınızda hassasiyet oluşabilir. El ve ayak bileklerinizde ağrılar meydana gelebilir. Dolaşım sistemi ile alakalı problemler ortaya çıkabilir.

  İŞ: İş anlaşması yapacak olanlar gecikme yaşayabilirsiniz.

  Toplantılar iptal edilebilir. İşle alakalı yazışmalarda gecikme yaşanabilir.

  TERAZİ BURCU (23 Eylül 22 Ekim)

  AŞK: Aile içerisinde sorumluluk alma zamanı geldi. Aile büyükleri ile birlikte aile içi kararlar alınabilir. Ev almak isteyenler bu zaman diliminde yeni bir ev alabilir. Taşınma konuları gündeme gelebilir.

  PARA: Ev içinde masraflar artabilir. Ani çıkacak masraflar oluşabilir. Miras gibi konular gündeme gelebilir.

  SAĞLIK: Ayaklarla ilgili hastalıklar rahatsızlıklar gündeme gelebilir. Soğuk algınlığına karşı dikkatli olunuz. Ayaklarınızı sıcak tutunuz.

  İŞ: Yeni iş projeleri başlatmak ve hayalini kurduğunuz bir iş yeri açmak için uygun bir ay. Hayallerinizi gerçekleştirebileceğiniz bir ay.

  AKREP BURCU (23 Ekim - 21 Kasım)

  AŞK: Evli olanlar eşlerine sürprizler hazırlayabilir. Yeni aşk arayanlar şanslı bir ay olacak. Beklenmedik teklifler alabilirsiniz.

  PARA: Aile içinde oluşacak ani masraflar haricinde maddi açıdan bir problem sizleri beklemiyor.

  SAĞLIK: İçinizde baş ağrısı, migren gibi problemleri olanlar bu ay bu rahatsızlıklarından kurtulma zamanı gelmiş diyebilirim.

  Rahatsızlığınızla ilgili göreceğiniz tedavi size iyi gelecek.

  İŞ: Ortak iş kurmaya kalkabilirsiniz. İş ortamınızı değiştirebilirsiniz. İş ortamınızda tadilat ya da ufak değişiklikler -Q olabilir. Kariyerde yükselmek için çalışmalara devam etmelisiniz.

  YAY BURCU (22 Kasım 21 Aralık)

  AŞK: Partnerinizle eğlenceli zamanlar geçirebileceğiniz bir aydasınız. Sanat faaliyetleri, eğlence merkezleri belki küçük bir tatil ile birlikte zaman geçirebilirsiniz.

  PARA: Maddi kaynaklarınızı harcarken planlı bir şekilde harcamaya bakın. Gereksiz harcamalardan kaçının. Maddi sıkıntılar yaşayabilirsiniz.

  SAĞLIK: Boyun tutulması, ağrısı, ses kısılması, orta kulak enfeksiyonu, tiroit gibi rahatsızlıklar görülebilir. Fakat yapılacak tedavi ile sağlığınıza tekrar kavuşacaksınız.

  İŞ: Kariyerinizle daha çok ilgilenebilirsiniz. Çalışma ortamında yapacağınız girişimler size şans getirecek.

  OĞLAK BURCU (22 Aralık - 19 ocak)

  AŞK: Sevginizi göstermekte zorlanabilirsiniz. Kendinizi kısıtlamayınız. Duygularınızı ifade etmekten çekinmeyiniz.

  PARA: Harcamalarınıza dikat etmelisiniz. Ay ortasında maddi sıkıntı yaşayabilirsiniz. Yatırım yapmak isteyenler bu ay yanlış yönde yatırım yapabilirsiniz. Dikkatli olun.

  SAĞLIK: Meyve ve sebze ağırlıklı beslenmeye devam edin.

  Sağlığınız iyi olacak. Gördüğünüz bir tedavi varsa iyi yönde sonuçlanacaktır.

  İŞ: İşle ilgili iletişimler, toplantılar fazlasıyla olacak. Yeni fikirler ve yeni çalışmalar sizi bekliyor olacak.

  KOVA BURCU (20 ocak - 18 şubat)

  AŞK: Henüz aşk sizi bulmadıysa bu ay yakın çevrenizden birisi size aşkını itiraf edebilir. Aşk ilişkiniz varsa 3. şahıslara ve laf taşıyanlara dikkat edin.

  PARA: Hayalini kurduğunuz, almak istediğiniz ne varsa bu ay erteleme zamanı. Maddi gelirinizde yapacağınız harcamalar planlı olmazsa ay sonuna kalmadan sıkıntıya girebilirsiniz.

  SAĞLIK: Dişlerde hassasiyet görülebilir. Kemiklerde ağrı oluşabilir. Alerji gibi cilt problemleri yaşayabilirsiniz.

  İŞ: Şanslı bir ay olacak. Bu ay mümkün olduğunca halletmeniz gereken işinizle alakalı ne varsa mutlaka halledin şans sizden yana olacak.

  BALIK BURCU (19 şubat - 20 Mart)

  AŞK: Birlikteliğinizde iletişimin güzel geçeceği bir ay olacak.

  Sevdiğiniz insanın yanında kendinizi çok rahat hissedebilirsiniz. Biraz pohpohlanma size iyi gelecektir.

  PARA: Sabit olan gelirinizde dalgalanmalar oluşabilir.

  Beklenmedik harcamalar çıkabilir.

  SAĞLIK: Bu ay dişlere ve kemik ağrılarına dikkat ediniz. İŞ: İşinizde kendinizi Gösterebileceğiniz bir aydasınız. İş görüşmeleriniz ve çalışmalarınız istediğiniz gibi gidecek.


 • @zafiRa beklenmedik teklifler alayım bence de 😄


 • @smile süprizlere açıgım diyosunn e hadi bakalım insallah diyelim 🙂


 • @zafiRa süprizlerde bi kerecik beni bulsundu :))


 • @smile kuzum benim hep seni bulsun 1 ne kii 🤗


 • @zafiRa tatlışko ya 🤗


Benzer Konular