• Editör

  Sevgili Koç; Güne oldukça neşeli ve enerji dolu başlayacaksın gibi duruyor. Böylesine anlarda sana önerim, işlerine ve sorumluluklarına odaklanman olacaktır. Özellikle son günlerde özel hayatın ile ilgili birçok sorunla içli dışlı olmuş olman, kariyerine vakit ayıramamana neden olmuş olabilir. Öte yandan günün sonlarına doğru yakın arkadaşlarından biriyle arana soğukluk girebilir. Fakat böyle durumlarda alttan almanı ve uzlaşmacı olan taraf olmanı öneririm.

  Sevgili Boğa; Evinde sakin ve dingin bir gün geçirmek istiyorsun fakat bir anda ortaya çıkan planlar buna izin vermeyecek gibi duruyor. Böylesine anlarda moral bozmadan üstüne düşen işleri yerine getirmeni öneririm. Her ne kadar kendine ayırdığın bir gün olsa da, sevdiklerinin desteğine ihtiyacı varsa onların yanında olmalısın. Ayrıca akşam saatlerine doğru geleceğini yakında ilgilendiren bazı görüşmelere katılabilirsin. Kendinden emin bir tavır takınmanı tavsiye ederim. Bu şekilde karşındaki insanlara güven verebileceksin.

  Sevgili İkizler; Düşüncelerini ve fikirlerini karşı taraflar ile paylaşırken fazlasıyla dobra tavırlar sergileyeceğin bir gün seni bekliyor. Fakat bazı durumlarda karşı tarafların alınabileceği sözler sarf etmen mümkün. Böyle anlarda sana tavsiyem, biraz diline hakim olman olacaktır. Her ne kadar içi dışı bir bir insan olsan da, zaman zaman bu durum kırıcı olabiliyor. Öte yandan akşam saatlerine doğru çalıştığın yerde oluşabilecek bir kaç kriz, pratik zeka ve el çabukluğunla ortadan kalkacak gibi gözüküyor.

  Sevgili Yengeç; Kendine yeni gelir kapıları arayabileceğin bir gün seni bekliyor. Böylesine anlarda yaratıcılığını ön plana çıkarman gerektiğini hatırlatırım. Özellikle günün erken saatlerinde sakin ortamlarda vakit geçirmen, kendine kulak verebilmene ve dolayısıyla eşsiz fikirlere ulaşabilmene destek olabilir. Öte yandan kendi kendine kuruntu yaptığın meseleleri aklından çıkarman gerektiğini de önemle hatırlatırım. Aksi halde ortada hiç bir neden yokken ilişkilerini yıpratacaksın gibi duruyor.

  Sevgili Aslan; Sahip olduğun ilişkiler konusunda beklentilerini bu kadar yüksek tutarsan, bu beklentiler karşılanmadığında büyük oranda üzülebilirsin. Bu nedenle sana tavsiyem, her zaman kafanda minimal ve sıradan senaryolar kurman olacaktır. Tabii ki herkes sevdiklerinden fazlasını bekler fakat herkes kendi hayatını yaşıyor bunu da unutmamalısın. Öte yandan günün sonlarına doğru tanışacağın yeni insanlar, uzun zamandır aklında olan fakat bir türlü bir yolunu bulamadığın sorunlarınla ilgili oldukça yaratıcı çözüm yollarını sana sunabilir.

  Sevgili Başak; Spontane bir güne ihtiyacın var. Özellikle günün erken saatlerinde yaşadığın tekdüze hayattan büyük ölçüde sıkılabilirsin. Bu nedenle sana önerim, gün içerisinde aklına eseni yapman olacaktır. Emin ol bu durum biraz nefes alabilmene ve rahatlayabilmene destek olacak. Ayrıca gün içerisinde aile cephesinden alabileceğin müjdeli bir kaç haber, keyfini büyük oranda yerine getirecek gibi duruyor. Uzun süredir devam eden bazı süreçlerin sonunda çözüme kavuşması, genel anlamda kafanın rahatlamasına destek olacak.

  Sevgili Terazi; Yeni girdiğin ortamlardaki insanlarla bu kadar hızlı bir şekilde kaynaşabilmen birçok sosyal avantajı da beraberinde getirecek gibi gözüküyor. Özellikle son günlerde sürekli aklını meşgul eden ekonomik durumunla ilgili gerçekçi adımlar atabilirsin. Hayatına giren yeni insanların sana sunacağı ek iş fırsatları, biraz yorulmana neden olsa da sorunlarını büyük ölçüde ortadan kaldıracağa benziyor. Bu nedenle biraz dişini sıkman gerektiğini hatırlatırım.

  Sevgili Akrep; Vaktin oldukça kısıtlı fakat yerine getirmen gereken birçok sorumluluğun var. Böylesine anlarda sana önerim, öncelikle telaşa kapılmaman olacaktır. Kendine yapacağın doğru bir planlamayla tüm işlerini yerine getirebilirsin. Öte yandan hem ailene, hem de arkadaşlarına vakit ayırman gerektiğini de hatırlatırım. Uzun zamandır çevrendekileri boşluyor olabilirsin. Her ne kadar yorucu bir gün geçirmiş olsan da akşam saatlerine doğru sevdiklerinle kısa da olsa bir görüşme gerçekleştirmelisin.

  Sevgili Yay; Hem sosyal yaşamında, hem de iş yaşamında cesur ve kendinden emin adımlar atman gerektiğini hatırlatırım. Emin ol şans senden yana! Özellikle karşına çıkabilecek yeni insanlar, romantik olarak fazlasıyla heyecanlanmana neden olabilir. Sorumluluklarını ve işlerini yerine getirdikten sonra kafan rahat bir şekilde çıkacağın bir akşam yemeği, oldukça kaliteli vakit geçirmeni sağlayacak gibi gözüküyor. Hayatın içinden ufak tefek sorunların canını sıkmasına izin verme!

  Sevgili Oğlak; Aile içerisinde oluşabilecek bazı kriz anlarında sorumluluğu üstlenebileceğin bir gün seni bekliyor. Fakat bu durum fazlasıyla stres yapmana neden olacak gibi. Böylesine anlarda çevrendeki insanlardan destek alman gerektiğini hatırlatırım. Her ne kadar sevdiklerin için her şeyi göğüsleyebilecek olsan da, bunlarla tek başına uğraşmak zorunda değilsin. Arkadaşlıklar böyle günler için vardır. Emin ol sevdiklerin de zorlu zamanlarında kuşkusuz senin yanında olacaktır.

  Sevgili Kova; Kendine güzel bir gün planlamış olsan da bir anda ortaya çıkabilecek acil bir kaç iş, gününü senden çalacak gibi gözüküyor. Böylesine anlarda her ne kadar moralin düşse de sana önerim, kollarını sıvaman ve işlerine yönelmen olacaktır. Şikayet etmenin hiç bir faydası olmayacağını hatırlatmak isterim. Öte yandan günün sonlarına doğru karşına çıkabilecek bir kaç fırsat, yurtdışı planlarını gündeme getirecek gibi duruyor. Güvenli alanından uzaklaşma vaktin gelmiş gibi.

  Sevgili Balık; Bir anda ortaya çıkabilecek bir yurtdışı seyahat planı her ne kadar planlarını alt üst etse de bu durumun aynı zamanda eşsiz bir fırsat olduğunun farkına varmalısın. Güvenli alanından uzaklaşman kişiliğini güçlendirecek ve kendini daha yakından tanımana olanak tanıyacaktır. Fakat çevrende başarılarını kıskanan insanlara karşı da dikkatli olman gerektiğini hatırlatırım. Aksi halde ilerleyen günlerde planlarının sabote edildiğini fark etmen mümkün.


Benzer Konular