• Editör

  Ateş Grubunun Haylaz Çocuğu Koç Burcu (21 Mart- 20 Nisan):
  Yaşantına dair uzun zamandır planladığın somut gelişmeler için harekete geçmeye hazır mısın? Beklemenin, kimseye fayda sağlamadığının farkındasın. Günü gelen faturaların birikmiş olması, hızlı hareket etmene yol açabilir. Eğer çocukları olan bir koç burcuysan, çocuklarının okulları ile ilgili konular gündeminde olabilir.

  Toprak Grubunun En Dingin Ve Gözlemcisi Boğa Burcu (21 Nisan- 20 Mayıs):
  Gerek sosyal hayatında gerekse de iş hayatında oldukça titiz ve dikkatlisin. Dış görünüşünle dikkat çekerken, gözlerin üzerinde olduğunu fark edeceksin. Birden fazla konu ile aynı anda uğraşırken gözünden bir şey kaçırmamak için işlerini tekrar kontrol edebilirsin. Tesadüf eseri karşılaşacağın çocukluk arkadaşın seni geçmişe götürebilir.

  En Hızlı Fikir Değiştirensin, Ne de Olsa Merkür Çocuğusun İkizler Burcu (21 Mayıs- 20 Haziran):
  Detaylara fazlaca takılabilir, hatta durumu biraz abartabilirsin. Eğer çalışan bir İkizler burcuysan, tempona ayak uyduramayan kişilere sık sık uyarılarda bulunabilirsin. İşlerin hızlı yürümesi çevrenin de sana eşlik etmesini istiyorsun. Ortaklı bir işte çalışıyorsan, ortağınla farklı fikirlerden yeni bir alternatif oluşturmanız, aranızdaki uyumu gösterecek.

  Su Grubunun En Duygusalı Yengeç Burcu (21 Haziran- 21 Temmuz):
  İş yaşantın ile ilgili ciddi kararlar gündeme gelebilir. Girişimci yanın güçlenirken, iş için bireysel değil, bir ortakla birlikte hareket etme fikrine sıcak bakacaksın. Fikirlerinle karşındakileri etkilemeyi de başaracaksın. 7. evinizde Mars- Plüton kavuşumu gerçekleşecek. İş yerindeki yoğun tempo sebebiyle baş ağrıların artabilir.

  Ateş Grubunun En Cömerti Aslan Burcu (23 Temmuz- 23 Ağustos):
  Üzerindeki yoğun stresi çevrene de yansıttığın bir gündesin. Eleştirilerden kaçınmak için sorumluluklarını zamanında yerine getirmeye ekstra çaba göstereceksin. Hiç beklemediğin, uzun süredir görüşmediğin bir akrabandan gelen telefon seni şüphelendirebilir. İlişkisi olmayan bir Aslan burcuysan, eski sevgilinden gelen bir mesaj kafanı karıştırabilir.

  Toprak Grubunun En Çalışkanı Başak Burcu ( 24 Ağustos- 23 Eylül):
  Risk almaktan kaçınabilir, adımlarını sağlam atmak isteyebilirsin. Programlı bir şekilde çalışıyor olsan da hırslı olduğuna dair çeşitli imalarla karşılaşabilirsin. Hesaplamaların ve planların sonucu seni mutlu edecek. Gelecek için düşündüğün işlerde daha motivesin. Eğer ilişkisi olan bir Başak burcuysan, sevgilini ailen ile tanıştırmak isteyeceksin.

  Hava Grubunun En Adaletlisi Terazi Burcu (24 Eylül- 23 Ekim):
  Beklediğinden daha yoğun bir güne adım atıyorsun. Ufak çaplı kazaları gözünde büyütebilir ve kendi kendine evham yapabilirsin. Sektöründeki durgunluk seni arayışlara itecek. Farklı mesleklere dair araştırmalar içerisine gireceksin. Mars ile Plüton kavuşuyor. Küs olduğun, aranın bozuk olduğu arkadaşınla tesadüf eseri denk gelebilirsin.

  Su Grubunun En Tutkulusu Akrep Burcu (24 Ekim- 22 Kasım):
  Bugün geleceğe yönelik kararlar alırken, yapman gerekenlere de tam anlamıyla karar vereceksin. Bu kararlılık ve güçlü karakter, sana kendini oldukça iyi hissettirecek. Konuşkan ve girişken tavırların ile arkadaş çevrenin değişilmez bir parçası haline gelebilirsin. Yalnız yaşayan bir Akrep burcuysan, farklı tariflerle akşamını güzelleştirmek isteyeceksin.

  Ateş Grubunun En Değişkeni Yay Burcu (23 Kasım- 21 Aralık):
  Kendine her zamankinden daha iyi davranacağın bir gündesin. Bunun içinde güzel bir kahvaltı eşliğinde güne başlayacaksın. Olayları ele alış şeklin değişiyor. Eğer çalışan bir Yay burcuysan, iş yerindeki tartışmaların dışında kalacak ve olan bitenleri gözlemleyeceksin. Mars ile Plüton kavuşuyor. Negatifliği ile seni olumsuz etkileyen kişileri hayatından çıkarmak isteyeceksin.

  Toprak Grubunun En Hırslısı Oğlak Burcu (22 Aralık- 20 Ocak):
  Geçmişte yaşadığın fakat bir türlü aşamadığın konular gündeminde. Bu tarz sorunların üzerine giderek, bir daha karşılaşmak istemeyeceksin. Yoğun bir tempo içerisinde olman nedeniyle zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksın. Çocukların varsa, çocuklarının okulları ile ilgili bir süredir devam eden belirsizlikler ortadan kalkacak.

  Hava Grubunun Özgürlüğe En Duyarlı Kova Burcu (21 Ocak- 18 Şubat):
  Hayatına ivme katmak için harekete geçiyorsun. Kendine olan güvenini de bulunduğun ortamlarda belli edeceksin. Aile şirketinde çalışan bir Kova burcuysan, sorumluluk üstlenerek öne çıkacaksın. Ailenin sana olan güvenini boşa çıkartmayacaksın ve onları gururlandıracaksın. Her ne kadar akşam için planlar yapmış olsan da ani haberler, programını değiştirebilir.

  Su Grubunun En Yaratıcısı Balık Burcu (19 Şubat- 20 Mart):
  Kendinle ilgilenmek için gerekli vakti oluşturacaksın. Gün içerisindeki boş vakitlerini değerlendirmek için kendine program yapacaksın. Sinema ya da tiyatro gibi etkinliklere katılmak isteyebilirsin. Dış görünüşünle ilgili değişiklere başvuracağın değişiklikler gündeminde. Sürekli olarak aynı konuların gündeme gelmesi huzursuzluğuna sebep olabilir.

  Güzel insanlar, hepinize iyi geceler diler; yarın ki yorumumuzda görüşmek dileğiyle...


 • evet akrep beni anlatmış yine 😄


 • @bagimsizkoala

  Balık, okudum kesmedi beni.

  Biraz övmeliydi,
  Sevmeli.
  Biz ilgiyi severiz.
  Sakin ve kararlıyız.

  Duygusalız ama iyi yaşarız.

 • Editör

  @Mertaşkın dan genel bir balık burcu yorumu. Teşekkürler.


 • @bagimsizkoala evet.

  Çok güzel yorum yaparım.

  Sizin burcunuz nedir?

 • Editör

  @Mertaşkın Yorumcu olarak kendi burcumu vermeyi doğru bulmuyorum.


 • @bagimsizkoala anladım.

  Bence koç burcusunuz.


Benzer Konular