• 15-20 gündür dünyada yoktum. Foruma uğradığımda hiç birşey çalışmadı.
  phi kardeşim, forumun varlığını üye sayısıyla dengelemeye çalışma, üye sayısı az da olsa bu forum yaşamalı.
  Bu forumu ve seni sevdik, kendimizi burada özgür hissediyoruz. Bu özgürlüğü hisseden herkes mutlaka buraya uğrayacaktır.
  Bir üye olarak kendim fedakarlıkta bulunuyorum, kimseyi kırmamaya çalışıyorum. Oysa normalde bunu önemseyen biri değilim. Yani insanlar kırılacak diye görüşünü olduğu gibi açıklamaktan kaçmayan biriyim. Lakin bu forumu sevdiğim için mümkün olduğunca kibar davranmaya çalışıyorum.

  Daha önce de belirttiğim gibi sağlık sorunları yüzünden her zaman aktif olamıyorum. Lakin her fırsatta uğramaya ve bir şeyler yazmaya çalışıyorum.
  Dolayısıyla phi kardeşim, sakın ola bu forumdan vazgeçme. Burada cidden özgürlük olduğunu insanlar zamanla anlayacak, sadece zaman meselesi.
  Tabi sadece özgürlük değil, aynı zamanda felsefe ve çeşitli görüşlerin tartışıldığı bir platform olması burayı cazibe platformu haline getireceği kanısındayım, en azından temenni ediyorum.


 • @bilgisezgi cok tesekkur ederim. Forum ben varoldugum surece varligini surdurecek bu konuda musterih olun lutfen.

  Sadece kullandigimiz sistem Turkiye'de nadir bulunan bir sistem ve yazilimcilar ile diyalog kurmak cok zor maalesef. Her hafta yeni birseyler guncelliyorlar bu sebeple bazen eklentilerde yada buna benzer core sistemde hata yasiyor olabiliyoruz. Elimden geldigi kadar da burayi guncel tutmaya calisiyorum.

  Bir haftadir sistemsel hatalarimiz vardi ama siteye ulasamama gibi bir durum soz konusu degil.

  Acildigindan bu yana olan yogunlugunun azaldiginin farkindayim, bir butce ayarlayip google reklamlara sokmayi dusunuyorum. Takdir edersiniz ki ayrica bir ev gecindiriyorum islerde yogun o sebeple cok aktif olamiyorum ama gozum her daim burada elimden geldigi kadar yorum katmaya calisiyorum.

  Asil sizler lutfen kisiler azaldi diye ilgi ve alakadan uzak durmayin burasi bizim.

  Ayrica cok gecmis olsun, ciger ve bobrek diyerek umuyorum ve tez zamanda iyilesmeni diliyorum..

  NOT: https://efelsefe.com/topic/66/guncelleme-hk/13?_=1655387211771


Benzer Konular

 • 5
 • 3
 • 9
 • 4
 • 10