• Kurucu

Yine daktilonun basindayim. Yazihanedeyim,
    'Doyamadim' filmimiz acayip bir is yapti ortalik yikildi. Toparladik gibi, mami de memnunç Miki Bar da cok iyi gidiyor. Acisiyla tatlisiyla ne 2 seneydi be.

7 film yaptik toplam bu 2 sene. Ben varim, Muammer var, Alev, Seyyal, Feride, Tumtum, Altin ve Payro.

Diye giden yeni bir Cem Yilmaz dizisi 13 Mayis'ta Netflixte.

• Şu sitelerin ne halt olduğunu yazan bir başlık olsa iyi olur.
    Şahsen kendim sanal ortamı pek bilmem bu yüzden, Netflix, Facebook, Twitter, gibi daha binlerce sitelerin ismi geçtiğinde öküzün trene baktığı gibi bakıyorum.
    Yani sosyal ortam olması dışında hangisi neye hizmet eder, nasıldır, yenir mi, cidden en çok kullanılan siteleri şöyle doyurucu yazan bir başlık bence iyi gider.
    Gerçi sanal ortamı böyle benim gibi bilmeyen belki azdır ama olsun, bu dünyayı azınlıklar kurtarır.

• Bana göre Netflix televizyonlarda RTÜK yüzünden yayınlanamayan sövgü sözcükleri doldurulmuş dizilerin filmlerin izlenmesine yarıyor.

Örneğin Şahsiyet dizisi televizyonda kırpılmış, Netflixde sövgülerle dolu. İnsanlar sövmekten ne anlıyor hiç bilmediğim için ilgilenmiyorum.

Facebook'da boş anlamsız paylaşımlar var. Hiç anlamlı bir anlatıma rastlamadığım için onu da bıraktım.

Twitter daha beter, sloganik bozuk tümcelerin fikir zannedilip paylaşıldığı bir yer.

Manzaraya göre fikir bitik durumda. Fikrini düzgün savunacak çok az kişi kaldığı için millet hep Twitter'de, forumlar durgun. Durum bu merkezde.